Będę wykonywać zdjęcia dzieci

Zdjęcia dzieci

Uważam, że jestem osobą uzdolnioną wszechstronnie. To znaczy nie jestem oczywiście orłem w każdej dziedzinie życia. Jednak mam wiele talentów. Od kiedy tylko pamiętam rysowałam wszystko co się da, lubiłam też bardzo malować. Podobno świetnie gram również na pianinie.

Zdjęcia dzieci – czy nadam się?

Zdjęcia dzieciW dzieciństwie wygrałam nawet kilka znaczących konkursów. Teraz zastanawiam się poważnie nad tym co chciałabym w życiu robić. Obecnie pracuję w korporacji. I tak naprawdę każdego dnia marzę tylko o tym by zmienić pracę. Nie chciałabym tylko zmieniać jej na coś podobnego co mam teraz. Najbardziej chciałabym aby moja praca była jednocześnie pasją. Bardzo lubię również fotografować. Znajomi twierdzą, że mam do tego talent. Co prawda ostatnia sesja noworodkowa jaką zrobiłam dziecku koleżanki była podziwiana na portalach społecznościowych, ale nie mogę być pewna, że będę miała klientów. Na reklamę nie będzie mnie stać także będę mogła opierać się tylko na poleceniach. W mieście łódź jest bardzo duża konkurencja i tego się boję. Taka fotografia dziecięca powstaje praktycznie na każdej bardziej ruchliwej ulicy. Ja bardzo lubię zdjęcia dzieci robić, jednak wydaje mi się, że równie dobrze sprawdziłabym się jako fotograf ślubny. Także zdjęcia chrzest to chyba nic trudnego. Tak naprawdę póki nie spróbuję nie będę wiedziała.

Patrzyłam się i orientowałam ile mogą wynieść takie podstawowe koszty prowadzenia działalności i tak naprawdę bym musiała mieć od razu klientów gdy bym tylko postanowiła zacząć coś swojego. Może mogłabym coś wynająć i robić także zdjęcia do dokumentów.

Gdy potrzebować będziesz profejsonalnego fotografa dziecięcego zajrzyj na: http://foto-dzieciaki.pl