Bezinwazyjna metoda redukująca tkankę tłuszczową!

Odchudzanie to temat doskonale znany każdej kobiecie. Jedne z nas mogą sobie pozwolić na długotrwałą kurację odchudzającą połączoną z ćwiczeniami. Dla innych kobiet zaś jest to nie do pomyślenia głównie przez wzgląd na brak czasu oraz ciągłe zabieganie. 

Innowacyjna metoda w walce z tkanką tłuszczową!

redukcja tkanki tłuszczowej w KatowicachChcąc szybko osiągnąć wymaganą sylwetkę wiele z nas decyduje się na drakońskie diety. Nie warto jednak w takim przypadku eksperymentować na własną rękę, bowiem nie posiadając odpowiedniej wiedzy w tym zakresie możemy jedynie sobie zaszkodzić. Jeżeli zależy nam na szybkim, trwałym i skutecznym pozbyciu się zaległych kilogramów zawsze możemy poddać się zabiegom medycyny estetycznej, tym bardziej, że redukcja tkanki tłuszczowej w Katowicach odbywa się zupełnie bezinwazyjnie! Taki zabieg polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków i jest on skuteczną alternatywą dla standardowej liposukcji. Fale ultradźwiękowe wnikające w tkankę tłuszczową skutecznie przyczyniają się do uwolnienia zmagazynowanego tłuszczu, zaś zastosowanie specjalnego masażu podciśnieniowego przy użyciu nowoczesnej głowicy elastomerycznej sprawia, że tłuszcz zostaje mechanicznie przesunięty do układu limfatycznego, a następnie wydalony. Dodatkowo dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest również wymodelowanie sylwetki poprzez wyeliminowanie rozstępów, czy nawet zwisających fałd skórnych, jakie pojawiają się często po wyszczupleniu. Taki zabieg jest dedykowany zarówno osobom, jakie pragną skutecznie i szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak i kobietom po ciąży pragnącym wrócić do swoich wcześniejszej figury. Ten specjalistyczny i innowacyjny zabieg nie jest skierowany jedynie dla kobiet, albowiem również doskonale poradzi sobie z męską nawagą eliminując tzw. brzuszek piwny.

Dodatkowym atutem tego bezinwazyjnego zabiegu jest możliwość przebudowy strefy ud czy bioder polegającej na wyeliminowaniu nierówności powstałych na bokach ud czy właśnie bioder. Mało tego, dzięki tej technice pozbędziemy się także cellulitu, a kobiety skutecznie ujędrnią i podniosą swój biust! Zatem zabieg bezinwazyjny nie tylko pozbywa nas nadmiernych kilogramów i ujędrnia naszą sylwetkę, ale również sprawia, że nasza skóra jest gładsza i zdrowsza!