Bluzka bez rękawów jako element codziennego stroju

 

Ostatnio postanowiłam kupić sobie kilka nowych ciuchów, ponieważ moja obecna garderoba nieco mi się znudziła. Pozbyłam się części ubrań, w których od dawna nie chodzę, dlatego zyskałam sporo miejsca na nowe ubrania, które sprawią, że przygotowywanie codziennych stylizacji stanie się o wiele łatwiejsze.

Tworzenie stylizacji codziennych – bluzka bez rękawów

bluzka damska bez rękawówPodczas wybierania tego, co danego dnia na siebie założę, kieruję się przede wszystkim wygodą. Spędzam na uczelni sporo czasu, dlatego komfort jest najważniejszą cechą tego, co noszę na co dzień. Jednak wygląd nie jest bez znaczenia – staram się uważnie dobierać do siebie poszczególne elementy, aby całość dobrze się komponowała. Postanowiłam więc kupić sobie kilka par spodni w różnych kolorach. Tym, co bardzo lubię nosić do jeansów jest bluzka damska bez rękawów. Jest to doskonałe rozwiązanie niezależnie od pogody. Jeśli jest gorąco, w takiej bluzce nie jest mi za ciepło. Jednak w przypadku chłodniejszych dni wyznaję zasadę, że najlepiej jest się ubierać na tzw. „cebulkę”. Dzięki temu nie jest mi zimno na zewnątrz, a w ogrzewanych budynkach mogę bez problemu zdjąć bluzę czy żakiet. Wybrałam więc kilka bluzek, żeby móc tworzyć ciekawe połączenia kolorystyczne. Dzięki temu nie będę mieć co rano problemu z tym, co na siebie ubrać, wystarczy, że wybiorę jedne ze spodni oraz bluzkę do tego. Takie połączenie jest bardzo uniwersalne oraz doskonale nadaje się do noszenia na co dzień.

Różnorodność bluzek sprawia, że każda kobieta powinna znaleźć takie, które pozwolą wyrazić jej indywidualny styl. Ja najbardziej lubię żywe kolory, ponieważ takie stylizacje wydają się być nieco weselsze oraz bardziej zwracają uwagę napotykanych osób. Posiadanie kilku różnych bluzek ułatwia komponowanie codziennego stroju.