Chciałam zostać płetwonurkiem

Od dziecka bardzo lubiłam pływać. Ostatnio miałam dużo wolnego czasu i zastanawiałam się nad poświęceniem więcej miejsca w życiu mojej pasji. Zawsze chciałam nurkować i zobaczyć na własne oczy rafę koralową. Najpierw jednak musiałam zrobić jakiś kurs płetwonurkowy. Zależało mi na tym, aby szkolenie było solidne i profesjonalne. Zaczęłam więc poszukiwania odpowiedniej oferty.

Gdzie w Poznaniu zrobię kurs płetwonurkowy?

kurs płetwonurka poznańMiałam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakieś dobre miejsce, które oferuje profesjonalny kurs płetwonurka Poznań na szczęście okazał się takim miastem, w którym tego typu firm szkoleniowych było naprawdę bardzo dużo. Bez problemu znalazłam ofertę, która spełniała wszystkie moje oczekiwania. Wybrany przeze mnie kurs składał się z dwóch części. Pierwsza była w pełni teoretyczna. Wbrew pozorom wiele można się było na niej nauczyć. Dzięki solidnej nauce dowiedziałam się, jak zachowuje się ciało człowieka na dużych głębokościach i byłam przygotowana na drugą część szkolenia, która miała odbywać się na otwartej przestrzeni. W kontrolowanych warunkach uczyliśmy się nurkować. Dużą zaletą tego kursu było to, że mogliśmy wypożyczyć na miejscu sprzęt do nurkowania bez ponoszenia dodatkowych opłat. To było dla mnie ważne, ponieważ taki strój jest stosunkowo drogi i nie ciężko byłoby mi go kupić w ciągu kilku dni. 

Byłam bardzo zadowolona z tego kursu, ponieważ był niezwykle profesjonalny. Prowadzili go doświadczeni i wysoko wykwalifikowani nurkowie, który potrafili świetnie doradzić i wiedzieli na co zwrócić uwagę. Teraz czuję się już bardzo pewnie pod wodą i z chęcią nurkuję, kiedy tylko mogę. Dodatkowym atutem tego kursu było to, że zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna odbywała się na miejscu w Poznaniu i nie musiałam nigdzie jechać.