Eleganckie spinki do mankietów

Lubię wyglądać dobrze i jako mężczyzna nie boję się tego przyznać. Dbam o to by zawsze wyglądać schludnie. Nie zawsze ubieram się elegancko, jednak w pracy zawsze muszę być w garniturze, bo obejmuję jedno z kierowniczych stanowisk w dużej warszawskiej korporacji. Nie mógłbym pokazać się w pracy w dżinsach i białej koszuli.

Spinki do mankietów to ważny element garderoby

srebrne spinkiMoim ulubionym dodatkiem są chyba srebrne spinki do mankietów. Uważam, że srebro jest sprawdza się najlepiej i wygląda najlepiej jeżeli chodzi o spinki. Złoto wydaje mi się często trochę za bardzo kiczowate, szczególnie jeżeli spinka przyozdobiona jest jakimś kamieniem. Natomiast połączenie srebra z innymi materiałami zawsze jest bardzo eleganckie. W sumie umiejętne połączenie złota i srebra też potrafi wyglądać naprawdę dobrze. Moje ulubione spinki, które noszę bardzo często w czasie różnych okazji są to spinki bursztynowe, które został połączony oczywiście ze srebrem. Uważam, że by wyglądać schludnie i elegancko bardzo ważny jest również dobry garnitur. Mówiąc dobry, wcale nie mam na myśli, że musi być on drogi. Ważne by był dopasowany i nie wyglądał jak garnitur po starszym, wyższym bracie. Garnitur wcale nie musi być czarny, by być elegancki. Obecnie bardzo popularne są garnitury w ostrzejszych kolorach, nawet kobaltowe, które połączone z odpowiednią koszulą, butami i dodatkami wyglądają naprawdę super. Sam mam taki garnitur w szafie i uwielbiam go nosić.

By wyglądać modnie i dobrze wcale nie potrzeba wielkich kwot pieniędzy. Wystarczy zainwestować w kilka rzeczy dobrej jakości. Spinki do mankietów są jedną z rzeczy, które powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Są one bardzo eleganckim dodatkiem, który nigdy nie wychodzi z mody i przydaje się w wielu sytuacjach.