Gdzie i jak zaprojektować wnętrza

Mając na studiach różne przedmioty z projektowania oraz architektury powoli zaczynałem się w to wszystko wdrażać i szybko postanowiłem, że za parę lat, po skończonych studiach zajmę się na poważnie projektowaniem wnętrz dla różnych klientów, co z pewnością będzie interesujące dla każdego.

Jakie pomieszczenia można zaprojektować

projektowanie wnętrz w KrakowieJeśli kiedykolwiek widzieliście bardzo dobrze urządzone mieszkanie, to z całą pewnością wyszło ono spod ręki doświadczonego architekta wnętrz i właśnie taką osobą zamierzałem być. Przede wszystkim wiedziałem, że projektowanie wnętrz w Krakowie jest na tyle trudnym zadaniem, że trzeba będzie odpowiednio się do tego tematu przygotować, aby móc pomagać wielu klientom. Moi znajomi, którzy już pokończyli studia pracowali w różnych biurach, gdzie faktycznie nabywali spore doświadczenie każdego dnia i wiedziałem, że to samo czeka mnie. W końcu chciałem, aby projektowanie wnętrz mi się nigdy nie znudziło i żebym mógł doradzać różnym klientom właśnie w kwestiach odpowiednich dekoracji, doboru dodatków, czy też innych kwestii, które są istotne. Postanowiłem przede wszystkim sprawdzić, jak wykorzystuje się nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia do projektowania. Okazało się, ze w dzisiejszych czasach większośc prac można wykonać za pośrednictwem komputera wykorzystując nowoczesne oprogramowanie, które będzie tam zainstalowane. Projektowanie wnętrz wiedziałem, że wtedy wygląda zupełnie inaczej.

Można nakreślić dane mieszkanie i tam właśnie zająć się projektowaniem, aby później wszystko przełożyć na papier i pokazać klientowi, albo właśnie pokazać w takiej formie. Byłem bardzo niecierpliwy, aż w końcu zdobędę pierwszego klienta na projektowanie, co z kolei wpłynie na moją rozpoznawalność na rynku oraz na to, że będę mógł wybierać zlecenia.