Jadę do przyjaciółki z nowoczesnym zegarem ściennym

Moja przyjaciółka zdecydowała, że weźmie kredyt hipoteczny na własne mieszkanie. Ma sporo swoich oszczędności i dużo zarabia, więc stać ją na takie przedsięwzięcie. Cieszyłam się jak do mnie zadzwoniła z informacją, że ma już własne mieszkanie w centrum miasta.

Salon z nowoczesnym zegarem ściennym wygląda bardzo ciekawie

zegar ścienny nowoczesnyAngelika wyposażyła prawie całe mieszkanie, ale brakuje jej kilku drobiazgów. Opowiadała mi, że widziała w sklepie zegar ścienny nowoczesny, który bardzo chce kupić. Na razie odkłada pieniądze na kolejne wydatki i musi poczekać z takim wydatkiem. Doszłam do wniosku, że kupię jej ten zegar w prezencie. Wiem dokładnie o jaki jej chodzi, bo oglądałyśmy go w sklepie internetowym. Kiedy wróciłam tego dnia do domu to złożyłam zamówienie i kupiłam jej ten zegar ścienny nowoczesny w kolorze brązowym. Idealnie będzie pasował w jej salonie. Angelika nawet zostawiła miejsce na ścianie, gdzie będzie on wisiał. Nie ma pojęcia, że dostanie go ode mnie w prezencie i jestem przekonana, że bardzo się ucieszy. Przesyłka dotarła do mnie w błyskawicznym tempie i od razu pojechałam do przyjaciółki. Mieszkanie ma niedaleko i dzięki temu możemy się często spotykać. Zapakowałam dla niej zegar ścienny nowoczesny w dodatkowe opakowanie prezentowe. Kiedy weszłam do Angeli mieszkania to od razu dałam jej prezent. Byłam bardzo ciekawa jak zareaguje. Jej mina mówiła wszystko. Była tak szczęśliwa z tego prezentu, że od razu poszłyśmy powiesić zegar na ścianę. Jej radość poprawiła mi humor na cały dzień.

W salonie u Angeliki zegar wygląda doskonale. Pasuje do wszystkiego a sam salon nabrał ciekawego wyglądu. Ma ona na prawdę świetny gust co już nie raz podkreślałam. Powinna zostać aranżerką wnętrz. Na pewno by się na tym sporo dorobiła.