Jak zaprojektować wnętrza w mieszkaniu

Byłem nowym przedsiębiorcą na rynku i nie miałem jeszcze tak wiele zleceń jak moi inni koledzy z branży. Wiedziałem jednak, że z czasem to się zmieni, ponieważ posiadałem ogromny talent i doświadczenie w projektowaniu różnych wnętrz. To była kwestia czasu.

Doskonale zaprojektowane wnętrza w mieszkaniu

projektowanie wnętrz mieszkań poznańPoczątkowo dostawałem drobne zlecenia, które nie wymagały ode mnie dużego nakładu czasu. Pewnego razu jednak w mojej pracowni pojawił się klient, który miał duże zlecenie. Zapytał czy wykonuję projektowanie wnętrz mieszkań poznań, ponieważ potrzebował fachowej pomocy. Kupił dla swojej narzeczonej mieszkanie i chciał specjalnie dla niej zlecić zaprojektowanie wszystkich wnętrz. Przyjąłem to zlecenie bardzo chętnie. Nie znałem narzeczonej tego klienta i dlatego zapytałem o jej zainteresowania, co lubiła i jakie kolory jej się najbardziej podobały. Na tej podstawie byłem w stanie zaprojektować wnętrza w tym mieszkaniu. Po dokładnym obejrzeniu mieszkania mogłem zabrać się za projektowanie. Temat nie był trudny, ponieważ poznałem zainteresowania osoby, która miała dostać mieszkanie i wiedziałem dzięki temu jak je zaprojektować. Zazwyczaj zgłaszali się do mnie klienci z gotowymi pomysłami i nie miałem wiele pracy. Tym razem jednak musiałem się przyłożyć do projektu, który od podstaw wykonywałem sam. Po dokonaniu projektu wnętrz całego mieszkania poprosiłem klienta, żeby pojawił się w moim biurze i sprawdził ten projekt. Klientowi moje pomysły się spodobały i dostałem sporą zapłatę.

To było najciekawsze ze zleceń, które wtedy dostałem. Później już coraz więcej osób się do mnie zgłaszało a projekty do wykonania były za każdym razem sporym wyzwaniem. Projektowałem wnętrza restauracji, hotelu ale najczęściej były to różne mieszkania.