Klienci chętnie kupują solidne drzwi

Prowadzę z mężem firmę od wielu lat. Jesteśmy wiodącym producentem Drzwi. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Współpracujemy z klientami indywidualnymi a także z firmami. Ostatnio udało nam się podpisać bardzo dobrą umowę z firmą budowlaną. Zaczynaliśmy od małej firmy w garaż a obecnie zatrudniamy sporo osób i mamy wiele zamówień.

Sprzedajemy dobrej jakości drzwi

producent drzwiNasze produkty są doceniane przez klientów. Współpracujemy z wieloma firmami i zamawiamy najlepsze materiały żeby wykonywać z nich piękne drzwi. Staramy się dopasowywać do trendów obowiązujących na rynku. Produkujemy drzwi w różnych kolorach i wzorach. Niektóre drzwi są całe drewniane, niektóre mają przeszklenia. Wszystko zależy od zapotrzebowania naszych klientów. Jako producent drzwi jesteśmy obeznani z obowiązującymi trendami. mamy bardzo dobrej jakości maszyny w swoim zakładzie. Zatrudniamy sporo osób, których szkolimy do wykonywania pracy. Staramy się z mężem jak najlepiej prowadzić naszą firmę bo w przyszłości chcemy ją przekazać naszym dzieciom. W obecnych czasach dobra praca to podstawa dlatego szanujemy naszych pracowników i naszych klientów bo to dzięki nim nasza firma już tyle lat się utrzymuje i tak dobrze prosperuje. Ostatnia umową , którą podpisaliśmy pozwoli nam na duży rozwój. Sklep złożył u nas duże zamówienie, które na bieżąco będziemy realizować. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to może uda nam się zwiększyć jeszcze bardziej sprzedaż. 

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się z mężem na prowadzenie firmy. Początki nie były łatwe ale teraz już dobrze prosperujemy. Mamy motywację i chcemy się rozwijać jak najlepiej. Nasze drzwi są popularne w naszym mieście a wszystko to jest zasługą naszych pracowników i mojego męża, który ich wszystkiego nauczył.