Korzystam z programu do obróbki fotografii ślubnych

Mój starszy brat prowadzi agencję fotograficzną i zatrudnia samych profesjonalistów. Mają bardzo dużo zleceń i ostatnio szukali grafika, który zajmie się obróbką zdjęć. Wiedziałem, że to zajęcie dla mnie jest idealne, ponieważ zajmuję się grafiką od dawna.

Jestem w stanie poprawić każdą fotografię ślubną

fotografia ślubna myszkówDo obrobienia miałaby być fotografia ślubna myszków a ja to już nie raz się tym zajmowałem i wiem jak się za to zabrać. Od razu pojechałem do brata jak zauważyłem, że na jednym z portali internetowych pojawiło się ogłoszenie jego firmy. Zaskoczył się, ponieważ nie spodziewał się nawet, że się tym zainteresuję. Pytał czy wiem jak powinna być przerobiona fotografia ślubna myszków a ja wyjąłem folder ze swoimi pracami. Nie dziwię się, że brat nie wie czym dokładnie się zajmuję bo jest bardzo zapracowany i rzadko się widujemy. Wie tylko, że mam do czynienia z grafiką, ale nie sądził, że znam się na wszystkim. Jestem w stanie poprawić każdą fotografię i nie tylko ślubną. Jestem w tym na prawdę świetny a dodatkowa praca mi się przyda. Brat od razu się zgodził i od ręki mnie zatrudnił w swojej firmie. Zacząłem od zaraz a wiele było do zrobienia. Mnóstwo fotografii ślubnych czekało w kolejce na przerobienie i zabrałem się za to natychmiast. Chcę, żeby brat był ze mnie zadowolony. Wykazałem się już pierwszego dnia i Sylwek ucieszył się, że się do niego zgłosiłem, ponieważ nawet o mnie nie pomyślał. Jestem świetny w obróbce zdjęć i potrafię pracować z każdym dostępnym programem do tego celu.

Pracuję z bratem już kolejny rok. Fotografię potrafię przerobić doskonale i każdą jedną. Nawet takie w gorszej rozdzielczości nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Jestem profesjonalistą w tym zakresie i się tym mogę poszczycić jak nikt inny.