Kwatera tania w Zielonej Górze

Kiedy zbliżała się końcówka liceum wielkimi krokami, to z dwiema najlepszymi przyjaciółkami stwierdziłyśmy, że kiedy mamy trochę pozwiedzać, jak nie teraz. Do egzaminów byłyśmy już dobrze przygotowane, nie stresowałyśmy się maturą, więc chciałyśmy w miarę możliwości w każdy weekend jeździć po Polsce i zwiedzać jak najtańszym kosztem.

Zielona Góra – nocowanie w tanich kwaterach

tanie kwatery zielona góraI stopniowo udawało nam się plan realizowań. Początkowo zwiedzałyśmy pomniejsze miejscowości w naszych okolicach. Nie były one daleko, więc jeszcze tego samego dnia wracałyśmy do domów. Teraz jednak planowałyśmy chociaż trochę dalszy wyjazd. W końcu po konsultacjach wspólnych wybór padł na Zieloną Górę, w której żadna z nas do tej pory nie była. Tutaj już jednak nasze przygotowania i planowanie musiały zostać przeprowadzone dokładniej. Chciałyśmy mieć dokładny plan zwiedzania, rozpisane najfajniejsze miejsca. Natomiast jeśli chodzi o tanie kwatery Zielona Góra zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Okazało się bowiem, że jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę świetną ofertę dla naszej trójki i nie będzie nas to kosztowało fortuny. Jeszcze bardziej się ucieszyłyśmy, gdy ta kwatera, która wpadła nam w oko, okazała się dostępna w terminie, na który zaplanowałyśmy sobie wyjazd. Mając już w ten sposób wszystko ogarnięte, mogłyśmy już jedynie przygotować się pod względem prowiantu, żeby oszczędzić na chodzeniu do restauracji już na miejscu.

Rodzice nas ostrzegali, że jeśli znalazłyśmy coś taniego, to pewnie nie jest to zbyt dużej jakości. Ale w tym przypadku absolutnie z tym stwierdzeniem się nie zgadzamy. Kwatera była świetna i gdy tylko będziemy w przyszłości planować kolejny wyjazd do Zielonej Góry, to będziemy chciały wrócić do tego samego punktu noclegowego.