Logo firmy na torbie dla klientów

Od kilku lat prowadzę firmę, które zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci. Nie są to zwykłe zabawki, bo ręcznie robione. Miłością to robótek ręcznych zaraziła mnie babcia, z którą spędziłam część swojego dzieciństwa. To ona nauczyła mnie szyć maskotki czy tworzyć z kawałków drewna prawdziwe dzieła sztuki. Przy otwieraniu działalności musiałam się jeszcze tylko nauczyć skutecznego prowadzenia firmy. 

Torba z papieru formą reklamy

papierowe torby z logo firmyKiedy byłam dzieckiem to po zajęciach w przedszkolu czy w szkole kilka godzin spędzałam u mojej babci. Potem odbierali mnie od niej rodzice. Bardzo miło wspominam ten czas, tym bardziej, że przełożył się on bezpośrednio na to, czym się zajmuje teraz w dorosłym życiu. Moja babcia nauczyła mnie zamiłowania do  prac manualnych. Wszystkie nabyte wtedy umiejętności szlifowałam przez lata, aż w końcu postanowiłam wykorzystać je zarobkowo. Otworzyłam więc firmę, która tworzy ręcznie robione zabawki. Pracuje u mnie kilkunastu zapaleńców, podobnych do mnie. Mimo tego, ze tworzymy piękne zabawki, to musiałam nauczyć się tego, jak przyciągnąć do siebie klientów. Stosuje więc różne mniej lub bardziej sprawdzone chwyty marketingowe. Jedynym z nich są papierowe torby z logo firmy, które dołączamy do każdego zamówienia. Wyglądają one z jednej strony bardzo elegancko i prestiżowo, a z drugiej strony są zaprojektowane tak, żeby spodobać się także dzieciom. Dzięki torbom z logo firmy mam gwarancję, że wzrośnie rozpoznawalność naszej marki.

Od kilku lat prowadzę firmę produkującą ręcznie robione zabawki. Mimo tego, że produkt mamy świetny, to musiałam o nim w jakiś sposób poinformować innych. Zdobywanie klientów odbywa się poprzez skuteczną reklamę. Jednym ze sposobów poinformowania o firmie ludzi są torby z logo firmy. Tak, żeby klienci się zaznajomili bliżej z logo.