Lufthansa i tanie bilety lotnicze

tanie bilety lotnicze

W mediach dużo mówi się o problemach w lotnictwie. Ostatnio bardzo dużo w telewizji słyszy się o przewoźniku jakim jest lufthansa pod kątem obsługi pasażerskiej. Byłam ostatnio w mieście bydgoszcz i widziałam lądowanie samolotu tej linii.

Tanie bilety lotnicze w Bydgoszczy i obsługa pasażera

tanie bilety lotnicze W sumie tyle mogę powiedzieć jeśli chodzi o moje osobiste przeżycia i doświadczenia związane z tym przewoźnikiem. Na ogół jednak jeśli chodzi o przewoźników to złą prasę kreuje inny przewoźnik by w ten sposób odciągnąć klientów jednej firmy i skierować ich do siebie. Jednak w tej kwestii nic nie jest przesądzone. Ja gdybym miała gdzieś lecieć sugerowałabym się oczywiście ceną. Bo dlaczego za tę samą usługę mam zapłacić czasem dwa a nawet trzy razy drożej. I nawet jeśli byłaby to prawda, że obsługa troszkę kuleje to gdybym leciała gdzieś godzinę to chyba jakoś bym to przeżyła. Dla mnie ważne byłoby to ile pieniędzy zaoszczędziłabym. Lufthansa jak się dowiedziałam to nie tylko samoloty, czy tanie bilety lotnicze w Bydgoszczy także wypożyczalnia busów spod lotnisk czy też przewóz osób w sposób zorganizowany z lotniska to ich interes. Koleżanka podróżowała ostatnio tymi właśnie liniami i nie miała im nic złego do zarzucenia. Także naprawdę nie ma co się sugerować złą prasą. Inaczej bym pomyślała gdyby okazało się, że mają na przykład problemy techniczne to co innego.

Wtedy na pewno głęboko bym wszystko przemyślała. Czy taki lot ma sens, czy lepiej zapłacić więcej gdzieś indziej. Ale to są tylko tak zwane gdybania, bo kwestia tyczyła się jakości obsługi. Ciekawa jestem tez tego kto to tak naprawdę sprawdzał i kogo jest ta właśnie opinia.