Moje imprezy klubowe w Toruniu

Każde miasto w Polsce posiada swoje kluby nocne. Imprezowicze wiedzą, że w każdym z nich panuje inny klimat. Niedawno odwiedziłem Toruń. Miasto zaskoczyło mnie pod wieloma względami, lecz imprezy w klubach najbardziej. Chcecie wiedzieć jak wygląda klimat imprezowania w tak tradycyjnym mieście, jak Toruń?

Imprezy w klubach w Toruniu

kluby nocne w toruniuNa początku myślałem, że przyjazd do Toruniu na imprezę to nie jest dobry pomysł. Znajomi zachęcali mnie przez pewien czas, więc postanowiłem, że się wybiorę. Okazało się, że kluby nocne w Toruniu mają swój niepowtarzalny, imprezowy klimat. Toruń jest bardzo nowoczesnym miastem, a w takich miejscach jest to szczególnie widoczne. Odwiedziłem w tym cztery kluby. Najbardziej podoba mi się oświetlenie podczas imprez. neony wykorzystywane do scenografii mają wiele kolorów, które zmieniają się w rytm muzyki. Do tego połączone jest to ze świetnym basem, który wprawia imprezowicza w rytm. Poza tym ceny nie są tak wysokie, jak w innych, większych miastach. Najbardziej zaskoczony byłem ilością młodych osób na imprezie. Mimo, że Toruń to bardzo tradycyjne miasto, widać, że rozwija się i unowocześnia. A co z obsługą? Natłok ludzi w klubie nie sprawił, że działała ona źle. Wszystko było dobrze zorganizowane, dlatego imprezowicze nie stali w kolejkach, ani nie czekali na odbiór rzeczy z szatni. Ogólnie rzecz biorąc jestem pozytywnie zaskoczony, ponieważ okazało się, że mój stereotyp o Toruniu był błędny. 

Zauważyłem, że średniej wielkości miasta są najlepszymi miejscami na imprezę. Ceny nie są wysokie, a kluby odwiedza sporo osób. W połączeniu z dobrą organizacją personelu nie musimy narzekać na kolejki. Następnym razem o wiele chętniej będę wybierał się do Torunia na imprezy, ponieważ wiem, że jest to dobre miejsce, aby się pobawić.