Najlepszy optyk w Krakowie

Okulary korekcyjne zaczęłam nosić w podstawówce. Na początku nie byłam z tego powodu zadowolona i robiłam wszystko by okularów nie nosić. Teraz jest dokładnie odwrotnie – nie wyobrażam sobie siebie bez okularów. Nie chcę decydować się na soczewki, ponieważ to w okularach, czuję się dobrze.

Korzystam z usług bardzo profesjonalnego optyka

dobry optyk z krakowaPrzez te kilkanaście lat od kiedyś noszę okulary miałam już okazję korzystać z usług różnych salonów optycznych w Krakowie. Od paru lat chodzę do jednego optyka, który jest po prostu niezastąpiony. Mój ulubiony dobry optyk z Krakowa potrafi zawsze naprawdę bezbłędnie dobrać mi okulary. Każde okulary, które mi proponuje mi się podobają. Jedyne co muszę zrobić to wybrać najlepszy model, co właściwie zawsze jest trudne, bo dla mnie wszystkie są najlepsze. Ostatnio kupiłam tam przepiękne okulary w nowoczesnym stylu, ozdobione malutkimi kryształkami. Uważam, że te okulary są po prostu wyjątkowe. Poza tym, parę miesięcy temu szukałam odpowiednich oprawek by zrobić z nich okulary przeciwsłoneczne korekcyjne. Niestety u tego optyka nie było żadnych bardzo dużych oprawek spełniających moje oczekiwania, ale kiedy powiedziałam o tym sprzedawcy zapewnił mnie, że jeżeli poczekam to sprowadzą oni dla mnie oprawki w takim stylu albo mogę znaleźć jakiś interesujący mnie konkretny model w Internecie. Nie minęły nawet trzy tygodnie, a nosiłam już nowe przeciwsłoneczne okulary, które wykonano oczywiście w moim ulubionym salonie optycznym.

Na razie nie zamierzam zmieniać salonu optycznego. Jestem zadowolona z ich usług, które są bardzo profesjonalne i na wysokim poziomie. Również ceny oprawek są tam bardzo konkurencyjne. Nie jest to najdroższy salon optyczny w Krakowie, choć moim zdaniem usługi tam świadczone są zdecydowanie najlepsze.