Naprawa zalanego tabletu

 Mój tablet był mi bardzo potrzebny. Miałam na nim wiele dokumentów elektronicznych, często zabierałam go do pracy. Jest mniejszy i lżejszy niż laptop, a jego moc mi wystarcza. Ekran też jest dosyć spory, więc można na nim oglądać filmy czy teledyski. Dbam o swój sprzęt, bo sporo kosztował.

Naprawa tabletów była szybko przeprowadzona

naprawa tabletów olsztynJedna przytrafił mi się wypadek. Trzymałam tablet na biurku i rozlała mi się na niego herbata. Trzymałam w ręku kubek i kolega mnie popchnął, więc napój wyleciał. Kolega mnie bardzo przepraszał, ale to nie zmieniało faktu, iż tablet zgasł. Nie chciał się włączyć i tyle. Wytarłam go bardzo szybko, żeby uratować chociaż jego wnętrze, żeby pamięć nie siadła i mogłabym odzyskać dokumenty. Niezbędna była mi szybka naprawa tabletów olsztyn. Im szybciej fachowcy się nim zajmą tym lepiej. Kolega nawet zapłaci za naprawę, ale dojechać muszę sama. Szybko poszukałam na telefonie komórkowym adres najbliższego serwisu w olsztynie. Nie było to łatwe, ponieważ większość serwisów skupia się tylko na laptopach i komputerach stacjonarnych. Jednak udało mi się namierzyć serwisantów. Niosłam tablet trzymając go mocno w rękach, żeby jeszcze po drodze mi nie wypadł. Akurat fachowcy nie mieli sprzętu na stanie do naprawy, więc szybko przeszli do sprawy. Na miejscu tego nie załatwią, ale obiecali, że tablet będzie działał. Wierzyłam, że wszystko skończy się dobrze. Najważniejsze było to, żeby dało się odzyskać z niego dane potrzebne mi do pracy.

Na szczęście tablet udało się naprawić. Doszło do zwarcia i dlatego sprzęt się wyłączył. To nie było nic poważnego, często fachowcy mają do czynienia z zalanym sprzętem. Tabel wrócił do mnie, a kolega zapłacił za naprawę. Teraz będzie uważał na osoby trzymające kubek z napojem.