Nowy sklep z lampami sufitowymi

Zanim otworzyłem własny sklep z oświetleniem, to zbadałem rynek. Nie chciałem prowadzić sprzedaży w miejscu, gdzie była zbyt duża konkurencja. Znalazłem jednak świetną lokalizację i od razu zdecydowałem się rozpocząć działalność. Okazało się z czasem, że była to świetna decyzja.

Wiele markowych lamp w niskich cenach

lampy sufitowe zuma lineOferowałem nowoczesne oświetlenie a w towar zaopatrywałem się tylko u polskich producentów. Dzięki temu miałem pewność, że wspierałem krajową gospodarkę a dla mnie miało to ogromne znaczenie. Największym zainteresowaniem cieszyły się lampy sufitowe zuma line, które klienci bardzo chętnie kupowali. Właściwie to średnio raz w miesiącu zamawiałem te lampy u producenta. Marżę miałem dość wysoką, ale mimo to oferowałem jedne z najtańszych lamp w mieście. Przed świętami jednak postanowiłem zrobić niespodziankę swoim klientom i sprzedawać lampy sufitowe w mocno obniżonych cenach. Właściwie to przyjeżdżali do mnie klienci z całego miasta, ponieważ plotki o markowych lampach w tak atrakcyjnych cenach szybko się roznosiły. Z uwagi na tak ogromny sukces, zdecydowałem się otworzyć dodatkowo sklep internetowy i tam sprzedawać lampy wiszące, stojące i nocne. Chciałem dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów a oferowanie produktów w internecie zdecydowanie mi to umożliwiało. Znajomy założył mi stronę internetową i podpowiedział jak z niej korzystać. Z producentem dogadałem się, że lampy były wysyłane prosto z jego magazynu i dzięki temu wiele zaoszczędziłem.

Sprzedaż oświetlenia była najlepszym pomysłem, na jaki w swoim życiu wpadłem. Nawet nie sądziłem, że tak ogromne zyski z tego będę czerpał. Nawet nie byłem nastawiony na tak duży sukces i w pewnym momencie miałem tak dużo pieniędzy, że nie wiedziałem na co je wydać.