Pościel do łóżeczka lub wózka

Rodzice, którzy dowiadują się że na świat przyjdzie ich dziecko zazwyczaj bardzo się cieszą i zarazem stresują. Szczególnie jeśli spodziewają się pierwszego dziecka. Nie wiedza co ich czeka i na co zwrócić uwagę przy kompletowaniu wyprawki noworodkowej. Z pomocą przyjdzie zawsze mam lub przyjaciółka, która już mamą jeży i ma doświadczenie w tym temacie.

Praktyczna i miękka pościel dla dzieci

pościel do wózka minkyOczywiście oprócz pościeli do łóżeczka noworodka trzeba kupić także pościel do wózka minky. Na szczęście w popularnych sklepach internetowych takich gotowych pościeli jest po prostu mnóstwo. Znajdziemy je w różnych rozmiarach i kolorach. Dla dziewczynek często wybieramy kolor jasnego różu, liliowy, miętowy czy pudrowy. Dla chłopczyków ewidentnej wolimy kupować jasny zielony, błękitny, beżowy i szary. Wszystkie pościele z materiałem minky mają z drugiej strony klasyczną 100% bawełnę. Taką pościel możemy oczywiście prać w temperaturze 40 stopni i prasować od strony bawełnianej. Cena za komplet do wózka jest bardzo porównywalna do ceny za komplet do łóżeczka. Mniej więcej za komplet zapłacimy 50-100 złotych. W niektórych sklepach z artykułami dla dzieci znajdziemy takie gotowe komplety. Bardzo ładnie zapakowane nadają się idealnie na prezent dla noworodka. Do kompletu często mamy także ochraniacz na rączki dla mamy na zimę.

W wyprawce dla dziecka musi znaleść się pościel do łóżeczka oraz łóżeczko. Oczywiście głęboki wózek również jest podstawą takiej wyprawki i pościel do niego również. Na szczęście taką pościel dostaniemy nie tylko w sklepach internetowych z artykułami dla niemowląt ale również coraz częściej kupimy ją w marketach ogólnospożywczych, w których bardzo często spotkamy zabawki, ubranka, pościel i inne tego typu rzeczy dla dzieci.