Przekazałam Zuzi mój drewniany wózek

 

Wstałam dzisiaj dosyć wcześnie. Od razu wzięłam się do pracy żeby nie zmarnować pięknego dnia. Miałam sporo planów na dzisiaj dlatego od razu zaczęłam działać. Postanowiłam sobie, że uprzątnę piwnicę. Czekało mnie sporo pracy chciałam jak najszybciej mieć to już za sobą. 

Znalazłam mój stary wózek dla lalek

Kiewózek dla lalek drewnianydy sprzątałam w piwnicy miałam możliwość obejrzenia na nowo moich starych zabawek. Nie sądziłam, że moi rodzice nadal niektóre z nich przechowywali. Rodzice kupili sobie mniejsze mieszkanie i przekazali mi swoje a ja musiałam je odświeżyć i uprzątnąć sobie właśnie piwnicę żeby mieć miejsce na swoje rzeczy. W trakcie sprzątania znalazłam wózek dla lalek drewniany, który dostałam od mojego chrzestnego. Pamiętam, że bardzo długo się nim bawiłam. Wujek mieszkał i pracował za granicą i zawsze przywoził mi bardzo fajne zabawki. Były one solidnie wykonane i pamiętam, że wszystkie moje koleżanki chciały się ze mną bawić moimi zabawkami, które od wujka dostawałam. Wózek dla lalek drewniany nie był praktycznie w ogóle zniszczony. Ja jeszcze nie mam swoich dzieci ale mam chrześniaczkę i ona tak samo jak ja lubi się bawić lalkami. Postanowiłam mój stary drewniany wózek dla lalek wyczyścić i przekazać jej do zabawy. Jestem pewna, że bardzo się ucieszy jak go zobaczy. Teraz już nie ma takich wózków. Zazwyczaj można we wszystkich sklepach kupić wózki plastikowe, które nie robią już takiego wrażenia. Tak jak sądziłam Zuzia była zachwycona wózkiem, który jej przekazałam.

Mój brat nie spodziewał się, że w piwnicy znalazłam także jego kolejki. Porządki w piwnicy były dla nas bardzo owocne. Miałam szansę z bratem żeby powspominać nasze cudowne dzieciństwo. Jestem wdzięczna rodzicom, że zachowali nasze zabawki. Zrobię w przyszłości tak samo jak tylko będę miała swoje dzieci.