Seria Czytaj z Albikiem

Dzieci mają niesamowicie chłonne mózgi, które działają jak gąbka. Chłoną wszystko co widzą i słyszą z niesamowitą prędkością. Aby pomóc maluchom w rozwoju, należy im dawać odpowiednie zabawki i książki, które wszechstronnie je rozwinął.

Dla kogo jest przeznaczona mówiąca książeczka?

czytaj z albikiemWczesna edukacja dzieci, głównie się opiera na zabawie, bo poprzez nią uczą się nowych rzeczy. Nauka czytania najczęściej się zaczyna w przedszkolu, ale niektóre dzieci potrafią już przeczytać pewne słowa w tym wieku. Wszystko zależy od pracy jaką włożymy w dziecko i ile czasu poświęcimy na naukę z nim. Seria książeczek Czytaj z Albikiem jest przeznaczona dla przedszkolaków, ale taż starszych dzieci. Jest to książeczka z mówiącym długopisem, który pozwala na ciekawą naukę w formie quizów, zgadywanek i interesujących, krótkich wykładów. Zestaw zawiera książeczkę, elektroniczne pióro, ładowarkę, kabel USB i przewodnik. Na każdej stronie znajdują się niewielkie dziurki, w które trzeba włożyć długopis i wcisnąć odpowiedni przycisk, aby uruchomić funkcję głosową. W taki sposób maluchy mogą się uczyć o kosmosie, dinozaurach, zwierzętach, czy zdobywać wiedzę z języka angielskiego. Dzięki specjalnie opatentowanej technologi i odpowiednio ułożonych zadaniach, z książeczki mogą korzystać nawet dzieci, które nie umieją jeszcze czytać. Ilość wiedzy jaką dziecko może sobie przyswoić w czasie czytania z takiej książeczki jest ogromna, dlatego na pewno zajmie malucha na wiele godzin przez wiele dni.

Książeczki z tej serii możemy kupić w dobrych księgarniach, lub najtaniej je dostaniemy w sklepach internetowych. Książeczka świetnie się nadaje na prezent dla malucha w wielu od trzech do nawet sześciu lat. Niekiedy nawet dorośli mogą się przy niej świetnie bawić.