Sesje dla poprawy wizerunku

Nigdy nie spodziewałam się, że uda mi się osiągnąć taki sukces w pracy. Jednak bardzo dobrze, że się tak stało, byłam z siebie bardzo dumna. Codziennie dzwoniło do mnie coraz więcej klientów, jednak jeszcze mało osób wiedziało, kim tak dokładnie jestem. Dlatego mój szef zalecił mi zajęcie się dodaniem krótkiego opisu o sobie na naszej stronie.

Profesjonalna sesja dla lepszego wizerunku

sesje wizerunkowe WarszawaSpojrzałam, jak te opisy u innych pracowników wyglądały i każdy z nich miał wstawione swoje zdjęcie. Ja nie miałam żadnego takiego profesjonalnego, więc zapisałam się na sesje wizerunkowe Warszawa, bo przeczytałam gdzieś, że coś takiego podnosi prestiż. Jest to jak normalna sesja zdjęciowa, jednak uwzględnia się profesję danej osoby i robi taką fotografię biznesową, żeby wyglądała profesjonalnie. Osoba musi na niej wyglądać na poważną i godną zaufania. Nie są to jednak zdjęcia jakieś nudne, bez uśmiechu. Uśmiechać się można, a nawet trzeba. Jeżeli chcemy z kimś współpracować, to patrzymy, czy ta osoba jest miła, ale też kompetentna w swojej dziedzinie. Jeżeli widzimy, że ktoś ma dystans do siebie i potrafi się swobodnie i szczerze uśmiechnąć do zdjęcia, pozując na przykład z różnymi dokumentami potrzebnymi do pracy, to takiej osobie ufamy. Z takimi ludźmi chce się współpracować. Zabrałam na swoją sesję jakieś swoje lepsze garsonki i koszule, żebyśmy mogli wspólnie z fotografem coś wybrać, jakąś skromną biżuterię i kilka książek. Miałam wszystko, czego było mi trzeba.

Zdjęcia robiliśmy w studio z odpowiednim tłem, jednak najczęściej wybiera się na miejsce robienia zdjęć- własny gabinet, czy biurko. Ja w moim gabinecie nie byłam sama nigdy, więc wolałam tutaj w studio zrobić kontrolowaną scenerię, żeby nikt nam nie przeszkadzał. Zdjęcia wyszły super.