Strona internetowa dla tworzyw technicznych

tworzywa techniczne

Nazywam się Kazimierz i jakiś czas temu podjąłem współpracę z producentem, który od roku jest na naszym rynku. Uznałem w tej sytuacji, że warto byłby założyć stronę internetową dla mojej firmy, ponieważ dzięki temu na pewno dotrę do większej liczby potencjalnych klientów.

Tworzywa techniczne mają być szczegółowo podzielone

tworzywa technicznePoszukałem w internecie gdzie znajduje się taka firma webmasterska w mojej okolicy i skontaktowałem się z nią. Po krotce przedstawiłem czym jestem zainteresowany i umówiłem się na spotkanie. Kiedy przyjechałem na miejsce, to sekretarka zaprowadziła mnie do biura właściciela firmy, z którym miałem omówić warunki współpracy i przestawić swoje oczekiwania. Powiedziałem zatem, że wykonuję cięcie tworzyw sztucznych i chciałbym, żeby taka informacja została umieszczona na stronie internetowej na głównej stronie. Powiedziałem także, że sprzedaję różnorodne i solidne tworzywa techniczne dla firme i chciałbym, ażeby były one bardzo szczegółowo podzielone, ponieważ dzięki temu klient na pewno szybciej znajdzie interesującego go tworzywa techniczne. Przekazałem bardzo precyzyjne informacje na temat produktów i dodałem, że chciałbym mieć osobne zakładki na obudowy pleksi-poliwęglan, ponieważ mam bardzo dużo różnych produktów. Jeżeli chodzi o gabloty pleksi to także chciałbym, aby były uwzględnione osobno. Właściciel firmy zapewnił mnie, że projektowanie strony wykona dla mnie jego pracownik, który na pewno poprawnie umieści wszystkie tworzywa techniczne i mogę być pewien, że będę bardzo zadowolony ze współpracy.

Termin na realizację był bardzo krótki co jeszcze bardziej mnie ucieszyło. Na dodatek okazało się, że zapłacę o wiele mniej niż początkowo zakładałem. Dobrze, że będę miał własną stronę internetową. Dzięki temu moja firma zacznie się rozwijać i będę niebawem znanym handlowcem.