Utworzenie strony www dla sklepu odzieżowego

Moja przyjaciółka poznała sympatycznego chłopaka, z którym zaczęła się spotykać. Na imię miał Mariusz i ja również szybko go polubiłam. Był bardzo zaradny i mądry, a moja przyjaciółka właśnie takiego partnera potrzebowała. Podsunął jej nawet pomysł na własny biznes i ona się tym zajęła. 

Sklep odzieżowy z czytelną stroną www

tworzenie stron www olsztynMoja przyjaciółka Matylda otworzyła własny sklep z odzieżą. Od razu chciała prowadzić go w internecie, ale nie wiedziała jak się za to zabrać. Przede wszystkim potrzebna była jej strona internetowa i zaoferowałam, że wykonam ją dla niej całkowicie za darmo. W końcu potrafiłam wykonywać profesjonalnie tworzenie stron www Olsztyn dawał mi ogromne możliwości, bo ukończyłam świetną uczelnię a na brak klientów nie mogłam narzekać. Matylda bardzo się ucieszyła, że zaoferowałam jej pomoc. Z uwagi na fakt, że moja przyjaciółka na internecie wcale się nie znała, to wszystkim zajęłam się sama. Stworzyłam więc stronę internetową dla jej sklepu odzieżowego i starałam się, ażeby była ona jak najbardziej czytelna. Nie robiłam zbyt wielu zakładek, ażeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania. Podstawą była segregacja odzieży oraz możliwość jej wyszukiwania. Matylda często mnie odwiedzała, żeby zobaczyć jak mi idzie. Strona, którą dla niej tworzyłam bardzo jej się podobała, bo była łatwa w obsłudze. Matylda szybko załapała o co chodziło w prowadzeniu sklepu przez internet i była mi wdzięczna za tak ogromną pomoc. Dla mnie to była przyjemność.

Internetowy sklep odzieżowy mojej przyjaciółki odniósł sukces. Szybko zyskała sobie wielu klientów, ponieważ oferowała markową odzież w atrakcyjnych cenach. Ja sama często robiłam u niej zakupy i zawsze byłam z nich bardzo zadowolona. Sukces przyjaciółki bardzo mnie cieszył.