Wykonanie badania krwi w prywatnej placówce

 

W ostatnim czasie dość sporo chorowałam, dlatego postanowiłam wybrać się do lekarza. W pierwszej kolejności zostałam osłuchana, a później lekarz wystawił mi skierowanie na morfologię. Miałam te badania zrobić jak najwcześniej, bo to było istotne.

Wyniki zbadanej krwi otrzymane tego samego dnia

badania krwi warszawaW mojej przychodni lekarskiej gabinet zabiegowy już był nieczynny, dlatego postanowiłam wybrać inną placówkę. Nic od rana nie jadłam i było przed dziesiątą, dlatego swobodnie mogłam od razu zrobić badania krwi Warszawa miała sporo prywatnych placówek medycznych i dlatego poszukałam tej, która mieściła się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Do wybranej placówki pojechałam od razu. Kolejka do gabinetu zabiegowego była dość długa, ale wszystko szło sprawnie. Zanim ustawiłam się w kolejce na badanie krwi, to najpierw zgłosiłam się do recepcji, żeby załatwić wszystkie formalności i od razu opłacić badanie. Cieszyłam się, że mogę od razu wykonać badania krwi, bo mi na tym zależało. Jeszcze lepszą wiadomością była ta, że wyniki miałam otrzymać jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych. Badanie wykonywała mi doświadczona pielęgniarka i właściwie nawet nic nie poczułam. Kiedy wyszłam z tej prywatnej przychodzi, to od razu zapisałam się na jutro do swojego lekarza rodzinnego na wizytę kontrolną. Wyniki miałam otrzymać drogą elektroniczną i zamierzałam je wydrukować w domu. Około godziny siedemnastej otrzymałam już swoje wyniki z badania krwi. Placówka działała sprawnie.

Nie potrafiłam sama zinterpretować wyników, widziałam tylko jakieś cyfry. Wizyta u lekarza rodzinnego była dla mnie szczęśliwa, ponieważ okazało się, że nic mi nie jest a zdrowie mi dokuczało przez jakiegoś wirusa. Dostałam antybiotyki, które miały mi szybko pomóc.