Wzięłam samochód w leasingu z salonu

 

Odkąd tylko zdałam prawo jazdy marzyłam o tym, aby mieć własny samochód. Jednakże, stać mnie było tylko na mizerny używany samochód. Bardzo obawiałam się jednak kupować używane auto. Nie znałam się kompletnie na mechanice samochodów i bałam się, ze ktoś wykorzysta moją niewiedzę i będzie chciał mi wcisnąć jakiegoś bubla. Postanowiłam sprawdzić samochody w salonie, ale one z kolei były bardzo drogie.

Zalety leasingu samochodowego dla osób prywatnych

samochód leasingNie było mnie na nie stać, ale na stronie internetowej jednego bardzo popularnego salonu samochodowego, znalazłam idealne rozwiązanie dla mnie. Zauważyłam na stronie zakładkę zatytułowaną samochód leasing. Mogłam zobaczyć, jakie samochody w tym salonie można wynająć w formie leasingu, a także zapoznać się z informacjami na temat tego, co jako osoba prywatna zyskuję decydując się wziąć samochód w leasing. Okazało się, że ratę za tego typu wynajem samochodu mogłam dostosować do moich możliwości finansowych, co było dla mnie bardzo ważne. Jeszcze bardziej istotne było dla mnie to, że po roku mogłam przedłużyć umowę leasingu bądź wziąć inne auto również w leasing. W każdej chwili miałam również prawo pierwokupu tego samochodu. Była to również doskonała okazja, żeby przetestować samochód – sprawdzić jak mi się nim jeździ i czy jest on opłacalny do jazdy po mieście, gdyż takiego właśnie auta szukałam.

Od razu zdecydowałam się skontaktować z dealerem samochodowym i umówić się z nim na podpisanie umowy leasingu. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Dzięki korzystaniu z takiej formy wynajmu długoterminowego mogłam co jakiś czas zmieniać samochód, co szczerze mówiąc bardzo mi odpowiadało. Leasing jest bardzo opłacalną opcją, dla takich osób jak ja. Bez problemu można znaleźć nowy i tani samochód.